#1 2010-08-26 23:38:25

 Ogrodnik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 18

Czerniejewo 26/05/2010 ogromna plantacja Konopi

Od kilku godzin w Czerniejewie huczy. Wszystko za sprawą przejeżdżających, co jakiś czas radiowozów. – Może redakcja zainteresuje się tym, co policjanci podobno dzisiaj odkryli przy drodze na Graby – poinformował nas Czytelnik, mieszkaniec gminy Czerniejewo.
   Sprawdziliśmy. Pojechaliśmy do Czerniejewa i zdobyte przez nas informacje – podkreślamy nieoficjalne – mówią, że na terenie jednego z gospodarstw policjanci namierzyli plantację marihuany!
   Udaliśmy się pod wskazany adres... Właśnie na teren posesji wjeżdża radiowóz, a policjant w czarnym mundurze zamyka metalową bramę. Z zewnątrz zwykły budynek, szyld mówiący o akumulatorach, jednak to, co policjanci odkryli wewnątrz budynku, a dokładnie w jego podziemiach, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Co ciekawe drzwi, które prowadziły do podziemi na pierwszy rzut oka wyglądały jak… stół!
   Z nieoficjalnych informacji wynika, że w podziemiach tego budynku gospodarczego – na powierzchni prawie 100 metrów – znajdowała się w pełni profesjonalna, skomputeryzowana plantacja marihuany.
   Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że w podziemiach policjanci znaleźli kilkanaście tysięcy sadzonek. Wszystko uprawiane za pomocą specjalistycznych urządzeń pilnujących wilgotności powietrza, czasu nawadniania i naświetlania roślin! Wstępne nieoficjalne szacunki mówią, że odkryta dzisiaj plantacja jest warta, co najmniej milion złotych! Takiej plantacji w naszym regionie jeszcze nie namierzono!
   Udało nam się również ustalić, że zatrzymany został mężczyzna, którego przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Tutaj ma być przesłuchany.
   O sprawę zapytaliśmy rzecznika gnieźnieńskiej policji. Mł. asp. Anna Osińska, powiedział tylko: - Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce, ale ze względu na dobro śledztwa nie ujawniamy żadnych szczegółów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak porozumiec sie z mezem po kryzysie dziwne hobby ludzi www.backstreetboyscorner.pun.pl odprawianie uroków nad dzieckiem www.naszagmina.pun.pl